Jak probíhá objednávka formátování práce?

Postup naformátování práce je velmi jednoduchý. Už byl vyzkoušen na řadě lidských subjektů a všichni prošli na výbornou :-)

  1. Vytvoř objednávku přes eshop Lindy,
  2. Obdržíš podklady pro úhradu (cena, variabilní symbol, číslo účtu),
  3. Uhraď objednávku (pro urychlení můžeš zaslat potvrzení o úhradě),
  4. Linda ti pošle email, že začala pracovat na tvé práci,
  5. Počkej, až ti naformátovaná práce přijde emailem.

Opravdu jednoduché, že? :-) 

Jak Linda začala formátovat

Jaké byly počátky projektu Linda formátuje? Začalo to někdy v roce 2012, kdy za Lindou přišla kamarádka s prosíkem, aby jí pomohla naformátovat bakalářskou práci.

Kamarádka nejdříve zkusila formátování své práce "pokořit" sama (ostatně jako valná většina studentů), s výsledkem však nebyla vůbec spokojena. A tak si Linda formátováním vydělala svou první čokoládu a víno :-)

Formátování závěrečných prací

Linda formátuje nejen bakalářské a diplomové práce. Formátuje i kterékoli jiné závěrečné práce. Může se jedna o maturitní, ročníkové, disertační, atestační ... prostě kteroukoli práci. Linda má zkušenosti i s formátováním různých dokumentů. Neváhej tedy Lindu oslovit se svou prací ... určitě ti ráda pomůže připravit vše dle metodických pokynů školy.

Diplomová práce

Diplomová práce, magisterská práce, inženýrská práce, někdy zkráceně diplomka, anglicky diploma thesis, master´s thesis - pro jednoho pomyslný vrchol vysokoškolského studia, pro druhého přestupní stanice k doktorskému a dalšímu studiu.

Aby bylo magisterské studium řádně a úspěšně ukončeno, je třeba vypracovat diplomovou práci, následně ji obhájit a složit státní závěrečné zkoušky.

Subscribe to Formátování