Back to top

Jak Linda začala formátovat

Jaké byly počátky projektu Linda formátuje? Začalo to někdy v roce 2012, kdy za Lindou přišla kamarádka s prosíkem, aby jí pomohla naformátovat bakalářskou práci.

Kamarádka nejdříve zkusila formátování své práce "pokořit" sama (ostatně jako valná většina studentů), s výsledkem však nebyla vůbec spokojena. A tak si Linda formátováním vydělala svou první čokoládu a víno :-)

Kamarádka svou spokojenost šířila mezi další studenty, kteří měli s formátováním práce stejné nebo ještě větší problémy. Zásoby čokolád, bonboniér a alkoholu začaly převyšovat běžnou a zdravou spotřebu. Lindu tedy napadlo, že by svou pomoc s formátováním mohla začít nabízet i ostatním studentům prostřednictvím Internetu.

Výhra v programu GREEN LIGHT

Linda se tedy zařadila mezi 14 % vysokoškolských studentů, kteří již během svých studií začnou rozvíjet svůj vlastní business. Linda je holka soutěživá - zúčastnila se nultého ročníku programu GREEN LIGHT (http://greenlight.vsb.cz/project/linda-formatuje), kde se umístila na 1. místě.

"Služba Linda formátuje nabízí studentům formátování textů závěrečných prací (diplomových, bakalářských, seminárek a jiných textů) dle dodané směrnice. Projekt zvítězil v červnu 2013 v nultém ročníku programu GREEN LIGHT."

GREEN LIGHT - výhra v soutěži

Druhé místo v soutěži T-Mobile Rozjezdy 2013

V projektu T-Mobile Rozjezdy 2013 získala ocenění za 2. místo ve studentské kategorii. Na Internetu se hned objevilo několik článků, kde o projektu napsali.

Druhé místo v TMobile Rozjezdy2013

Shrnutí

Začátky nebyly vůbec jednoduché, Linda je ovšem velký hráč, nikdy se nevzdala: formátovala, zdokonalovala se, neustále na svých dovednostech pracuje. Proto dnes o sobě po zkušenostech s formátováním stovek prací může říci, že je ve svém oboru profík, který vždy odvede kvalitní práci.

Linda formátuje se na svém Facebooku pyšní více jak 700 fanoušky!