Diplomová práce

Diplomová práce, magisterská práce, inženýrská práce, někdy zkráceně diplomka, anglicky diploma thesis, master´s thesis - pro jednoho pomyslný vrchol vysokoškolského studia, pro druhého přestupní stanice k doktorskému a dalšímu studiu.

Aby bylo magisterské studium řádně a úspěšně ukončeno, je třeba vypracovat diplomovou práci, následně ji obhájit a složit státní závěrečné zkoušky.

Bakalářská práce

Bakalářská práce, anglicky Bachelor's thesis, je pomyslná třešinka na dortu za studiem tříletého bakalářského oboru. Úspěšné obhájení bakalářské práce a složení státních závěrečných zkoušek je završeno obdržením vysokoškolského bakalářského diplomu.

Jazyková korektura

Linda se specializuje nejen na formátování závěrečných či jiných prací, nabízí také JAZYKOVOU KOREKTURU dle platné jazykové normy.

Co si pod jazykovou korekturou práce představit? Jazyková korektura, gramatická korektura, korektura stylistiky či korektura češtiny zahrnuje vyhledání a opravení chybně napsaných gramatických celků.

Formátování závěrečných prací

Linda formátuje nejen bakalářské a diplomové práce. Formátuje i kterékoli jiné závěrečné práce. Může se jedna o maturitní, ročníkové, disertační, atestační ... prostě kteroukoli práci. Linda má zkušenosti i s formátováním různých dokumentů. Neváhej tedy Lindu oslovit se svou prací ... určitě ti ráda pomůže připravit vše dle metodických pokynů školy.

Jak Linda začala formátovat

Jaké byly počátky projektu Linda formátuje? Začalo to někdy v roce 2012, kdy za Lindou přišla kamarádka s prosíkem, aby jí pomohla naformátovat bakalářskou práci.

Kamarádka nejdříve zkusila formátování své práce "pokořit" sama (ostatně jako valná většina studentů), s výsledkem však nebyla vůbec spokojena. A tak si Linda formátováním vydělala svou první čokoládu a víno :-)